Serwis I Wsparcie

Dziękujemy, że zaufaliście IEP Technologies i skorzystaliście z naszych rozwiązań ochrony przeciwwybuchowej.

Jako klienci IEP jesteście częścią programu badającego zadowolenie klientów IEP Technologies „YOU FIRST”. Program ten podkreśla zaangażowanie całej organizacji IEP Technologies w działania niezbędne do zapewniania satysfakcji z inwestycji poczynionej w ochronę procesów i pracowników. Jako światowy lider w dziedzinie rozwiązań ochrony przeciwwybuchowej jesteśmy dumni z tego, że nasi specjaliści i oferowane przez nas rozwiązania przewyższają Wasze oczekiwania — za każdym razem.

Kluczową częścią programu „YOU FIRST” jest komunikacja. W związku z tym otrzymacie bezpośredni numer telefonu i adres e-mail naszego dyrektora generalnego, Randy’ego Davisa. Pamiętajcie jednak, aby kontaktować się z nim tylko wtedy, gdy poczujecie, że nie spełniamy Waszych oczekiwań.

Po zakończeniu projektu poprosimy o opinię zwrotną, której będzie można udzielić za pośrednictwem krótkiej ankiety online badającej zadowolenie klientów. Uzyskane od Was informacje pomogą nam dotrzymać zobowiązania w ramach podejścia „YOU FIRST” oraz pozwoli świadczyć lepsze usługi Waszym firmom.

YouFirst

Inżynieria systemu

IEP Technologies zatrudnia doświadczoną grupę inżynierów systemowych, którzy projektują przeznaczone do rozmaitych zastosowań rozwiązania zabezpieczające przed wybuchem. Inżynierowie systemowi z IEP Technologies korzystają z zaawansowanych narzędzi modelowania komputerowego, aby zaprojektować rozwiązanie najlepiej dopasowane do każdej aplikacji. Opracowywanie spersonalizowanych rysunków systemowych, podręczników i materiałów wsparcia posprzedażnego to część codziennych zadań wykonywanych przez ten zespół profesjonalistów.

Usługi terenowe

IEP Technologies dysponuje największym terenowym zespołem serwisowym w branży. Terenowy zespół serwisowy zapewnia szeroki wachlarz usług w zakresie instalacji przeciwwybuchowych na całym świecie. Technicy serwisowi wykonują wstępne kontrole i wprowadzają systemy do eksploatacji, przeprowadzają rutynowe inspekcje, a w razie potrzeby — obsługę awaryjną.

Centra usługow

Procesy przemysłowe muszą minimalizować przestoje, aby utrzymać opłacalność placówki produkcyjnej nawet w przypadku tłumionej eksplozji. Z tego powodu IEP Technologies posiada wiele autoryzowanych punktów serwisowych, które zapewniają zarówno lokalne zasoby części zamiennych, jak i możliwości reagowania kryzysowego przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.


Martwi Cię ryzyko wybuchu?
Już teraz poproś o opinię naszego eksperta!