Odpowiednie Rozwiazanie Dla Twojej Firmy

Każde zagrożenie wybuchem stanowi wyjątkowe wyzwanie. Takie zmienne, jak właściwości wybuchowe łatwopalnego pyłu lub oparów, warunki pracy, umiejscowienie zbiornika i podłączone kanały, mogą wpływać na ryzyko wybuchu oraz mieć istotne znaczenie podczas podejmowania decyzji o najlepszym rozwiązaniu przeciwwybuchowym. IEP Technologies oferuje wiele różnych opcji ochrony przeciwwybuchowej, z których każda zaprojektowana jest z myślą o konkretnym zastosowaniu. Od 1950 roku cztery firmy, które tworzą IEP Technologies, zainstalowały ponad 8000 systemów przeciwwybuchowych, które wykrywają i tłumią setki wybuchów rocznie na całym świecie.

 • Testowanie materiałów

  Centrum badań spalania IEP Technologies wykorzystuje sprawdzone metody badań, takie jak te opublikowane przez ASTM, U.S. DOT, ONZ i inne. Centrum to może przeprowadzić testy określające właściwości spalania przetwarzanego materiału.

 • Ochrona przed eksplozją

  Systemy IEP Technologies zapewniają solidne i niezawodne rozwiązania ochronne, które minimalizują ryzyko wybuchu oraz zapewniają szybkie i skuteczne wykrywanie iskier. Misją IEP jest zaspokojenie potrzeb klientów i wyeliminowanie przerw w ich działalności.

 • Komponenty

  Nieważne czy najlepszym rozwiązaniem do ochrony przed wybuchem jest w danym przypadku tłumienie, wentylacja czy izolacja, IEP Technologies oferuje odpowiednie produkty spełniające Twoje potrzeby. Nasze komponenty systemowe przechodzą rygorystyczne, zewnętrzne testy w celu uzyskania wymaganych zatwierdzeń, na przykład ATEX i NFPA.

 • Obsługa i wsparcie

  Doświadczeni i niezawodni pracownicy zapewniają wsparcie przed instalacją, w trakcie i po instalacji systemu przeciwwybuchowego. Ma to kluczowe znaczenie w kontekście wdrożenia danego rozwiązania. Kompleksowość inżynierii projektowania systemu i wsparcia usług terenowych IEP Technologies nie ma sobie równych w branży.


Martwi Cię ryzyko wybuchu?
Już teraz poproś o opinię naszego eksperta!